"SunWay

Menu

Ostatní služby, příslušenství

Mezi doplňky stínící techniky patří například sítě proti hmyzu, které díky své konstrukci zabrání vniknutí nepříjemného hmyzu do Vašeho interiéru. Barevné provedení konstrukce zajistí splynutí s okenním rámem. Ze široké nabídky sítí proti hmyzu dokážeme správně vybrat tu, která se hodí právě do Vašich oken.

Mezi stále oblíbenější patří v nových domech střešní okna. I my jdeme s dobou a tak v našem sortimentu najdete veškeré doplňky do střešních oken předních výrobců Velux a Roto.

Naše společnost dokáže svým zákazníkům nabídnout i zastínění oken formou závěsů a záclon. Po pečlivé úvaze, jsme tento sortiment zařadili do naší nabídky. Více informací o tomto typu zastínění se dozvíte na www.zavesy-zaclony.cz.

Naše společnost se montáží stínící techniky zabývá již řadu let a tak dokážeme zajistit i případný servis většiny stínících prvků. Věnujeme se výhradně této činnosti a tak můžeme opravdu říct, že stínící technice rozumíme. Obrazem naší dobré práce jsou vracející se zákazníci a jejich častá doporučení.