"SunWay

Menu
volejte 777 111 247

Automatizace domácnosti - Somfy

Automatizace domácnosti - Somfy

Již řadu let jsme partnerem společnosti Somfy. Do naší nabídky tak nyní patří i rozšířený sortiment z řady „Automatizace domácnosti“. Na těchto stránkách Vám jej ve stručnosti představíme. Většinu těchto výrobků je možné si vyzkoušet na našich vzorkových prodejnách.

KAMERY

Kamery Somfy řídíte a nastavujete prostřednictvím aplikace Somfy Protect, která je dostupná v českém jazyce pro Android a IOS. Kameru Somfy One i venkovní kameru lze napojit na systém automatizace domácnosti Somfy TaHoma® a spárovat tato zařízení například s garážovými vraty, alarmem, stíněním nebo osvětlením. Takto propojené prvky domácnosti dokáží simulovat vaši přítomnost a zvýšit šanci, že se zloděj vzdá dřív, než se vůbec pustí do díla.


Interiérová kamera Somfy

Interiérová kamera Somfy je první kamera vybavená motorizovanou záklopkou. Kamera Vám umožní ochránit Vaše soukromí. Monitoruje podezřelý pohyb v domě či v kanceláři, když jste pryč. Budete-li v domě, není možné Vás sledovat, jelikož se záklopka uzavře. Chytrý detektor pohybu okamžitě upozorní, že do domu někdo vnikl. Vše probíhá v podobě notifikace na Váš mobilní telefon. Technologie SomfyVision™ jako jediná používá k detekci pohybu infračervené světlo v kombinaci s analýzou daného záběru.


Somfy One

První kamera s pohybovým senzorem a integrovanou sirénou. Velmi snadná aktivace a instalace systému. Ovládání přes mobilní telefon. Velmi elegantní design s motorizovanou klapkou kamery.

Systém lze doplnit o systém Somfy Protect (venkovní siréna, bezpečnostní čidla, detektory proti vniknutí.

Vyberte si verzi Premium: balíček Somfy One+ s nouzovou baterií a radiokomunikací, ukládáním videozáznamu a dvěma doplňky: detektorem otevření IntelliTAG™ a čipem pro handsfree vypínání.Venkovní kamera

Nová řada venkovních kamer je již vybavena vestavěnou sirénou. Somfy venkovní kamery využívají pokročilou technologii detekce pohybu. Jakmile kamera zaznamená pohyb, upozorní vás a automaticky začne nahrávat záznam. To vše se děje ve dne i v noci. Efektivitu kamery zvýrazníte připojením na venkovní osvětlení. Zaznamená-li kamera pohyb, světlo se rozsvítí. Kdykoliv je možné se vzdáleně (přes mobilní telefon) podívat co se u Vás před domem děje.


VIDEOTELEFONY

Videotelefony Somfy se skládají ze dvou prvků: venkovní panel se zvonkem a kamerou a interiérový ovládací panel.

Díky venkovnímu panelu s kamerou uvidíte do tváře každému, kdo stojí venku. Panel je odolný proti dešti. Funkcí nočního vidění snadno poznáte, kdo venku stojí i v noci. Panel má rovněž podsvícená tlačítka, tak aby příchozí i večer snadno poznal, kde se zvonek nachází.

Vnitřní monitor s ovládacím panelem je osazen barevným displejem, kdy velmi pěkně vidíte, kdo zvoní na venkovní panel. Lze snadno příchozího oslovit a mluvit s ním, po té mu volbou na panelu otevřete například bránu či vchodové dveře. Díky panelu vnitřního monitoru můžete kromě běžných funkcí ovládat až 5 dalších RTS zařízení, například bránu, garážová vrata, světla, nebo stínicí techniku.V100

Nejzákladnější model videotelefonu Somfy je řada V100. Dvoudrátové připojení vnitřní a vnější jednotky.


V300

Modernější videotelefon V300 s větším ovládacím panelem. Možnost identifikace návštěvníků pomocí snímků z kamery i v době Vaší nepřítomnosti. Dvoudrátové připojení vnitřní a vnější jednotky.


V500

Nejmodernější videotelefon V500 s větším ovládacím panelem. Možnost identifikace návštěvníků pomocí snímků z kamery i v době Vaší nepřítomnosti. Možnost propojení druhého monitoru. Dvoudrátové připojení vnitřní a vnější jednotky.