"SunWay

Menu
volejte 777 111 247

Exteriérové stínění

Exteriérové stínění – venkovní žaluzie, rolety, markýzy, pergoly

Exteriérové stínění se dnes již stává standardním funkčním doplňkem našich domovů. Tento typ stínící techniky má mnoho výhod a tak z dobře zvoleného stínění dokážeme například regulovat průchod tepla a světla do interiéru. Nespornou výhodou je nemalá finanční úspora na výdajích za energie domu. Zároveň získáme větší pocit bezpečí a ochrany nejen nás, ale i našeho majetku. Pokud tedy přemýšlíte o použití některého z venkovních prvků stínící techniky, doporučujeme se na nás obrátit včas, nejlépe při samotném projektování nové stavby, dokážeme tak předejít mnohým potížím při realizaci samotné. Uvažujete-li o instalaci do již osazených oken, kontaktujte vždy profesionály se zkušenostmi v oboru.

Ovládání venkovních žaluzií, rolet a markýz

Veškerou venkovní stínící techniku lze ovládat manuálně, nebo pomocí elektromotoru (tlačítkovým spínačem, dálkovým ovladačem). Naše společnost umí svým zákazníkům nabídnout i ovládání přes chytrý mobilní telefon, či tablet. Jedná se o jedinečnou technologii Somfy Tahoma, Connexoon – klikněte zde pro více informací.Venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie nenechají prostoupit sluneční paprsky a s nimi spojené škodlivé záření, ale také regulují teplo a světlo v interiéru díky možnosti otáčení či úplného vytažení žaluzií. Venkovní žaluzie mají schopnost zadržet až 85 % slunečních paprsků. V naší nabídce najdete řadu profilů lamel a velký výběr standardního barevného provedení.

Předokenní rolety

Venkovní rolety jsou stínícím prvkem, kde je velmi dobře patrná úspora energie a to především díky eliminaci tepelných mostů. Venkovní rolety jsou složeny z boxu, vodících lišt a lamel samotných. Tyto lamely jsou vyplněny PUR pěnou a tak výborně tlumí hluk (až o 8 decibelů). Zároveň mají výborné tepelněizolační vlastnosti. Další výhodou je zvýšený pocit bezpečí, které nám rolety dají.

Markýzy

Markýzy jsou velmi vhodným estetickým prvkem venkovní stínící techniky. Vhodně vybraným typem markýzy a látkou lze dát ten správný charakter našemu obydlí, zahradě, balkonu, terase či prosklené výloze našeho krámku. Markýzy dělíme dle konstrukce na standardní, polokazetové a kazetové. S vhodným typem Vám velice rádi poradíme. Naše markýzy jsou opatřeny látkou od předního světového výrobce markýzových látek - Sattler.

Pergoly

Nabízíme pouze pergoly s integrovaným stínícím systémem. Pergoly jsou kompaktním prvkem, zajišťující širší životní prostor každého majitele domu. Pergoly lze opatřit klasickou akrylovou látkou, případně PVC potahem. Pergola opatřena PVC potahem je pak použitelná i za deště. V naší nabídce nejdete pergoly jak pro privátní, tak i pergoly pro gastronomický provoz.