"SunWay

Menu
volejte 777 111 247

Horizontální žaluzie

Hliníkové žaluzie stále představují nejrozšířenější způsob protisluneční ochrany. Výhodou je především jejich jednoduchost, minimální údržba a především cenová dostupnost. Hliníkové žaluzie jsou vhodné do plastových oken, ale i pro dřevěná a hliníková okna. Žaluzie slouží nejen jako ochrana proti ostrému slunci, ale i proti pohledům zvědavých sousedů.

Provedení - lamely o síle: 0,18mm a 0,21mm, šířka lamel: 25mm, případně 16mm

Žaluzie ovládané řetízkem

Jedná se o nejpoužívanější typ žaluzií, kdy ovládání (naklápění, pohyb žaluzií nahoru-dolu) zajišťujeme pomocí řetízku. Výběr z téměř 90 barevných odstínů lamel a 15 odstínů nosníku žaluzie.

IDS

IDS

Je nejnovějším typem žaluzie do plastových oken a eurooken a vyznačuje se novými krytkami elegantního zaobleného tvaru. Snadné ovládání, nový způsob vedení řetízku, který zajišťuje plynulý chod.

MAX 25

MAX 25

Mezi největší výhody této žaluzie patří to, že díky své konstrukci může být montována do horní zasklívací lišty. Tuto výhodu oceníme především při větší šíři žaluzie, kdy získáme u tohoto typu žaluzie více montážních bodů. Další nespornou výhodou je snazší ovládání a to díky vývodu řetízku z čela nosiče. Již ve svém základním vybavení je opatřena moderní tzv. rondo lištou, která je dodávána v 9 odstínech či v provedení imitace dřeva.

Žaluzie meziskelní

Ovládání je řešeno otočným táhlem či bowdenem, které zabezpečuje naklápění lamel do požadované polohy a provázkem, který slouží k vytahování a spouštění žaluzie.

Standard

Standard

Základní typ žaluzie, který může být využit buď v meziskelním nebo interiérovém provedení. Žaluzie je postavena na nosiči 19 x 27 mm, který je v tomto provedení k dispozici pouze v bílé barvě. Ovládána je tyčkou a provázkem, případně pak bowdenem.

Super

Super

Je postavena na profilu 19 x 27 mm a je zde na výběr několik barevných variant. Stejnou výhodu nabízejí i žebříčky a provázky, které jsou vždy sladěny s barvou lamely tak, aby tvořily celkový elegantní dojem z celého výrobku.

- vzorník lamel síly 0,18 mm

- vzorník lamel síly 0,21 mm

Bambusová lamela

Euro 25

Euro 25

Žaluzie je určená a přímo vyvinutá pro instalaci do eurooken či oken plastových (bez dělících příček). Šířka lamely 25mm. Montáž lze provést do zasklívací lišty s krytím montážních držáků širokou elegantní lištou.

Comfort 25

Comfort 25

Žaluzie je určená pro instalaci do interiérů nebo na okenní křídla (tam, kde není možno instalovat žaluzii EURO 25, nebo u oken s dělícími příčkami). Šířka lamely 25mm. Montáž lze provést na stěnu či strop, dle použití. Doporučujeme instalaci před okenní výklenek. Při instalaci na okenní rám doporučujeme boční fixaci silonovou strunou. Horní profil je krytý garnýží.

Comfort 50

Comfort 50

Žaluzie je určená zejména pro instalaci do interiérů. Montáž k okenním křídlům z hlediska masívnosti není obvykle možná. Proto doporučujeme instalaci před okenní výklenek. Horní profil je krytý garnýží. Šířka lamely 50mm.

- vzorník lamel 25

- vzorník lamel 50


Horizontální žaluzie poskytují širokou škálu výrobků. Zde opravdu doporučujeme kontaktovat profesionály, kteří Vám zcela jistě pomohou vybrat ten správný typ tak, aby uspokojili Vaše požadavky na funkčnost a vzhled tohoto výrobku.