"SunWay

Menu
volejte 777 111 247

Interiérové stínění

Interiérové stínění - žaluzie, látkové roletky, římské rolety, japonské posuvné stěny

Výhody interiérového stínění:

  • Možnost plynulé regulace prostupu světla do interiéru
  • Jednoduchým prvkem lze doladit design interiéru
  • Jednoduché ovládání
  • Cenová dostupnost

Interiérové (vnitřní) stínění tvoří neodmyslitelnou součást našich domovů, ale i kanceláří a veřejných budov. Díky pestré nabídce typů výrobků, materiálů a barevného provedení si tento typ stínění získává stále větší oblibu u našich zákazníků. Jeho využití nacházíme jak v privátní, tak v komerční oblasti. Interiérová stínící technika obsahuje celou řadu produktů. V naší nabídce najdete výrobky zaměřené čistě na funkčnost, ale i velice luxusní doplňky. Široký sortiment rolet, žaluzií a stále oblíbených závěsů.

Žaluzie jsou vhodné především do plastových oken, ale i dřevěných oken (tzv. euro oken). V naší nabídce najdete široký sortiment od předních českých výrobců. Velmi oblíbeným stínícím prvkem se stávají plisé žaluzie. Možnost stahování jak za horní, tak i za spodní profil, dává veliký komfort využití těchto žaluzií. Široká nabídka látek pak dává jistotu, že do každého interiéru najdeme vhodný stínící prvek a to nejen z funkčního hlediska, ale i z designového.

Látkové roletky dokáží velmi vkusně dotvořit interiér každého bytového prostoru. I zde dokážeme nabídnout látky z velmi velkého katalogu, který obsahuje látky: standardně zatemňující, zatemňující a zcela zatemňující (tzv. blackout). Látky také dělíme na: standardní, designové a technické.

Ovládání interiérových žaluzií, vertikálních žaluzií, roletek a japonských posuvných stěn

Uživatelsky nejpoužívanější způsob ovládání je kuličkovým řetízkem. V současné době dokážeme prakticky jakýkoliv prvek stínící techniky motorizovat. Žaluzie, rolety, ale i vertikální žaluzie, lze tak pohodlně ovládat tlačítkovým spínačem, či pomocí dálkového ovládání. Látkové roletky dokážeme osadit bateriovým pohonem, kdy tak není potřeba přívodu elektrické energie do místa roletky. Nabíjení tohoto motoru je velmi jednoduché, stejné jako třeba nabíjení mobilního telefonu.