"SunWay

Menu
volejte 777 111 247

Kazetové markýzy

Největší výhodou kazetových markýz je dokonalá ochrana látky při zataženém stavu. Látka je tak chráněna před nepříznivým vlivem počasí. Díky tomu zůstávají látka i konstrukce ramen po dlouhou dobu čisté.

Stejně tak jako u klasických výsuvných markýz, i u kazetových markýz dokážeme našim zákazníkům nabídnout řadů typů. I zde Vás nechceme zasytit velkým množstvím informací a tak zde uvádíme pouze vybrané a nejčastěji používané typy kazetových markýz. Všichni naši zaměstnanci Vám rádi poradí s výběrem správného typu kazetové markýzy tak, aby v prvé řadě markýza splňovala Vaše požadavky a byla tak ideálním řešením pro konkrétní prostor určený k zastínění.Produkty značky CLIMAX

Scrigno - kazetova markyza

Scrigno

Kazetová markýza vysoké kvality za velmi přijatelnou cenu. Široký výběr barevného provedení konstrukce a látek. Tato markýza je nejprodávanějším typem na našem trhu. Velmi elegantní design kazety. U větších rozměrů doporučujeme zvolit motorické ovládání, při menších pak lze markýzu vytahovat pohodlně pomocí nasazovací kliky. Maximální šíře je 5 metrů a výsuv 3 metry.

NOVETA BOX

NOVETA BOX

Tato kazetová markýza je výjimečná svým hranatým boxem (bez zadního krytu), který nabízíme v pěti variantách barevného provedení a to bez jakéhokoliv příplatku. Tato markýza je svým tvarem předurčena pro umístění na fasádu moderního rodinného domu. Tento exklusivní výrobek z německých komponentů lze montovat pouze na stěnu.

KASETA

KASETA

Tuto kazetovou markýzu dokážeme navíc opatřit výsuvným volánem. Výsuvný volán oceníte při nízkém slunci. Zároveň Vám zajistí zvýšený pocit soukromí. Tento typ se vyznačuje robustní konstrukcí a možností velkého výsuvu a to až do 4 metrů. Markýza je zpracována z kvalitních německých komponentů.Produkty značky STOBAG

CASABOX

CASABOX

Elegantní a vysoce stabilní konstrukce švýcarské kvality. Možnost nastavení sklonu markýzy až pod úhlem 80°. Rovněž oblíbená kazetová markýza a to především kvůli elegantnímu tvaru boxu a k množství velice kladných a pozitivních referencí, které si na českém trhu získala.

TENDABOX

TENDABOX

Kazetová markýza, která si najde využití při zastínění větších ploch. Výsuv této markýzy je možný až do vzdálenosti 4 metrů. Sklon této markýzy lze rovněž nastavit až na úhel 85°. Tuto markýzu lze opatřit výsuvným volánem, kterým zabráníme nízkému zapadajícímu slunci.

RESOBOX

RESOBOX

Velkoplošná kazetová markýza, jejíž maximální rozměry jsou: šířka 18 metrů a výsuv 4 metry. Tato markýza si najde uplatnění především při zastínění zahradních restaurací. Ovládání této markýzy je pouze elektromotorem. Tato markýza je opatřena více kotevními body k vhodnému rozložení sil.