"SunWay

Menu
volejte 777 111 247

Látkové a římské rolety

Moderní textilní rolety jsou nezanedbatelnou součástí interiéru, který má navíc skvělou stínící funkci. Látková roleta dneška, to je nepřeberný výběr barev, provedení a druhů látek, které dokonale doplní váš interiér - ať už se jedná o domácnost, pracovnu, kanceláře nebo veřejné prostory - a navíc výborně splní svou stínící funkci. Na výběr z několika desítek textilií různých motivů a vlastností. Klasické látky, technické, dekorativní, zatemňují, ale i zcela zatemňující tzv. blackoutové látky. To vše najdete v naší opravdu široké nabídce.
Veškeré námi nabízené roletky lze opatřit bateriovým dobíjecím pohonem a to za opravdu přijatelnou cenu.

CLASSIC CLASSIC (DEN/NOC)

CLASSIC – CLASSIC (DEN/NOC)

Látková roleta, která se instaluje nad okenní otvor, případně do okenního otvoru (pozor na možnost otevírání oken). Možnost upevnění roletky na nosný profil dává roletce rovnoměrné roznesení sil. Jedná se o velmi designově vyspělou látkovou roletu. Tuto roletu lze opatřit i boxem, který zajistí ukrytí návinu látky na hřídeli.

Látková roleta Classic naší společnosti má látku v hřídeli o průměru 32mm nasunutu do speciální drážky. Díky tomuto systému se maximálně snižuje riziko křivého chodu a třepení okrajů látky. Zároveň tak dává zákazníkovi možnost poměrně snadno látku vyměnit. Konkurenční výrobky mají látku na hřídeli pouze nalepenou.

  • Provedení: klasická látková roletka, den/noc
  • Barevnost nosičů a příslušenství: bílá, krémová, šedá, černá
  • Montáž: zeď, strop
  • Ovládání: Manuální (řetízkem), dálkové (bateriový dobíjecí pohon)
MINI BOX – MINI BOX (DEN/NOC) MINI BOX – MINI BOX (DEN/NOC)

MINI BOX – MINI BOX (DEN/NOC)

Jedná se o kazetovou, vnitřní látkovou roletu s hliníkovým krytem návinu a možností bočních hliníkových krycích lišt, ovládanou samo aretačním řetízkem (látka drží v jakékoliv poloze), či bateriovým pohonem. Tuto roletu je vhodné montovat na rám plastových oken, respektive na okenní zasklívací lištu. Roletu Mini Box tvoří pevný kryt návinu a rovné krycí lišty z extrudovaného hliníku, jež dovolují s použitím vhodné látky vytvořit zatemňující clonu s minimálními prosvity a tak ochránit nejen váš interiér, ale i vaše soukromí. Box a lišty rolety jsou nabízeny jak v základních barvách, tak i v imitaci dřeva, aby esteticky doplnily jakýkoliv interiér vašeho domu či bytu.

I tuto látkovou roletu dokážeme osadit speciální tkaninou systému den/noc, který je velmi elegantní a velmi žádaný.

  • Provedení: klasická látková roletka, den/noc
  • Barevnost nosičů a příslušenství: bílá, hnědá, šedá, antracit
  • Montáž: okenní rám, bez vrtání (zavěšení na okenní rám)
  • Ovládání: manuální (řetízkem), dálkové (bateriový dobíjecí pohon)

Roletky na bateriový pohon

Novinkou v našem sortimentu je látková roletka na bateriový pohon. V hřídeli je umístěná lithiová dobíjecí baterie, která se dobíjí jako například mobilní telefon. Jednou za pár měsíců (dle frekvence používání) přes adaptér baterii jednoduše dáme nabít. Ovládání pomocí dálkového ovládání je tak velmi komfortní. Bateriový motor je navíc velmi tichý. Velkou výhodou je využití do jakéhokoliv prostoru, odpadá nám jakákoliv elektropříprava.

Římské rolety

Římské rolety

Římské rolety se stávají stále oblíbenějším doplňujícím prvkem našich oken. V nabídce naší společnosti najdete římské rolety velmi vysoké kvality od společnosti Bematech. Katalog látek je pravidelně aktualizován dle aktuálních trendů. Nabízíme několik způsobů šití látek (vnější nebo vnitřní šití tunýlků). Jednoduché ovládání a kvalitní zpracování, to jsou hlavní výhody římských rolet z naší nabídky.