info@sun-way.cz

Chcete to mít černé na bílém?
Napište nám e-mail

+420 777 111 247

Potřebujete poradit?
Zavolejte nám. Po-Pá 8-17h

Markýzy

Markýzy mají nespornou výhodu v možnosti zastínění větších ploch teras, balkónů, prosklených výloh či zimních zahrad. Vytváří příjemný celkový vzhled objektu a stávají se tak jeho nedílnou součástí. V naší nabídce najdete velké množství typů markýz, které dokáží vyhovět náročným požadavkům našich klientů. Látky jsou vyrobeny z 100% akrylového vlákna a vyznačují se dlouhou životností a stálobarevností. Výběr látek je z velkého množství moderních vzorů mimo jiné rakouské firmy Sattler.


Výsuvné markýzy

Výsuvných markýz je řada typů. Na našem webu najdete pouze ty nejpoužívanější. Nechceme Vás zasytit velkým množstvím informací o markýzách, které mají využití pouze ve specifických případech. Liší se designem, maximálními vyrobitelnými rozměry, nastavitelným sklonem, ale i způsobem kotvení. Všichni naši zaměstnanci Vám rádi poradí s výběrem správného typu markýzy tak, aby v prvé řadě markýza splňovala požadavky zákazníka a byla tak ideálním řešením pro konkrétní prostor určený k zastínění.

Ovládání markýz

Markýzy menších rozměrů lze poměrně jednoduše ovládat nasazovací klikou. Nesporně pohodlnější a komfortnější je pak ovládání markýzy pomocí elektromotoru, který je osazen do hřídele. Stejně jako u ostatních prvků venkovního stínění můžeme vybírat mezi ovládáním na tlačítkový spínač, dálkový ovladač, případně pak ovládání pomocí chytrého telefonu či tabletu. Více o tomto způsobu ovládání se dočtete zde. Elektricky ovládané markýzy lze opatřit navíc bezpečnostními prvky typu: otřesové čidlo, větrné či dešťové čidlo. Ne každý prvek je však vhodný pro daný dům a tak je dobré výběr vhodného bezpečnostního prvku konzultovat s odborníky.

Kotvení markýz

Každá markýza má odlišný způsob kotvení, na každý typ se používá jiný počet konzol, atd. Výběr vhodného kotvícího materiálu je především na montážní firmě, která za samotnou montáž nese plnou odpovědnost. Naše společnost na kotvícím materiálu nikdy nešetří a používá pouze ty nejkvalitnější kotvící prvky. Chemickou maltu a speciální kotvící materiály značky Fischer. Do zateplení pak používáme speciální kotvy Thermax Fischer, které se vyznačují především přerušeným tepelným mostem. Nedochází tak k promrzání v místě kotvení.


Produkty značky CLIMAX

PRIMA T

Tato výsuvná markýza patří mezi nejoblíbenější markýzy z naší široké nabídky. Vzhledem k příznivé ceně se tato markýza stala nejprodávanějším typem markýzy u nás. Markýza PRIMA T je opatřena po celé délce nosnou tyčí, čímž je zajištěna vysoká stabilita celé konstrukce. Její instalace je vhodná především na balkony a všude tam, kde je již zajištěno krytí markýzy. Markýzu lze dodatečně opatřit krycí stříškou. Snadné ovládání a velmi pěkný design.

KLASIK

Markýza Klasik je variabilním typem markýzy co se rozměrů a provedení týká. U této markýzy dokážeme zajistit výsuv až do délky 4 metrů. Tato markýza může být rovněž vybavena systémem „Ombramatik“, který umožňuje pomocí nasazovací kliky plynulou regulaci sklonu markýzy. Rovněž můžeme tuto markýzu opatřit výsuvným volánem v předním profilu, který lze vysunout až do délky 150cm.


Produkty značky STOBAG

AZUR

Velmi oblíbená mezi zákazníky je markýza Azur. Využívá se především v privátním sektoru k zastínění balkonů. Lze ji opatřit krycí stříškou, tak aby bylo zajištěno její horní krytí. Stabilitu markýzy zajišťuje nosný profil konstrukce po celé její délce.

SELEKT

Markýza s trojhranným nosným profilem, která vyniká vysokou stabilitou. Její využití se nachází především tam, kde je třeba zastínit velký prostor. Maximální rozměry této markýzy jsou 12 metrů délky a 4 metry výsuvu. Markýzu Selekt lze osadit systémem „Ombramatik“ pro plynulé nastavení sklonu markýzy.

JUMBO

Velkoplošná markýza s patentovanými teleskopickými rameny umožňuje výsuv až 5 metrů. Tímto typem markýzy dokážeme zastínit až 90m2 plochy. Kyvné uložení trubky s látkou garantuje optimální odvíjení látky. Díky minimálním rozměrům složených teleskopických ramen není požadovaný výsuv markýzy limitován její šířkou.

Kazetové markýzy

Největší výhodou kazetových markýz je dokonalá ochrana látky při zataženém stavu. Látka je tak chráněna před nepříznivým vlivem počasí. Díky tomu zůstávají látka i konstrukce ramen po dlouhou dobu čisté.

Stejně tak jako u klasických výsuvných markýz, i u kazetových markýz dokážeme našim zákazníkům nabídnout řadů typů. I zde Vás nechceme zasytit velkým množstvím informací a tak zde uvádíme pouze vybrané a nejčastěji používané typy kazetových markýz. Všichni naši zaměstnanci Vám rádi poradí s výběrem správného typu kazetové markýzy tak, aby v prvé řadě markýza splňovala Vaše požadavky a byla tak ideálním řešením pro konkrétní prostor určený k zastínění.


Produkty značky CLIMAX

Scrigno

Kazetová markýza vysoké kvality za velmi přijatelnou cenu. Široký výběr barevného provedení konstrukce a látek. Tato markýza je nejprodávanějším typem na našem trhu. Velmi elegantní design kazety. U větších rozměrů doporučujeme zvolit motorické ovládání, při menších pak lze markýzu vytahovat pohodlně pomocí nasazovací kliky. Maximální šíře je 5 metrů a výsuv 3 metry.

NOVETA BOX

Tato kazetová markýza je výjimečná svým hranatým boxem (bez zadního krytu), který nabízíme v pěti variantách barevného provedení a to bez jakéhokoliv příplatku. Tato markýza je svým tvarem předurčena pro umístění na fasádu moderního rodinného domu. Tento exklusivní výrobek z německých komponentů lze montovat pouze na stěnu.

KASETA

Tuto kazetovou markýzu dokážeme navíc opatřit výsuvným volánem. Výsuvný volán oceníte při nízkém slunci. Zároveň Vám zajistí zvýšený pocit soukromí. Tento typ se vyznačuje robustní konstrukcí a možností velkého výsuvu a to až do 4 metrů. Markýza je zpracována z kvalitních německých komponentů.


Produkty značky STOBAG

CASABOX

Elegantní a vysoce stabilní konstrukce švýcarské kvality. Možnost nastavení sklonu markýzy až pod úhlem 80°. Rovněž oblíbená kazetová markýza a to především kvůli elegantnímu tvaru boxu a k množství velice kladných a pozitivních referencí, které si na českém trhu získala.

TENDABOX

Kazetová markýza, která si najde využití při zastínění větších ploch. Výsuv této markýzy je možný až do vzdálenosti 4 metrů. Sklon této markýzy lze rovněž nastavit až na úhel 85°. Tuto markýzu lze opatřit výsuvným volánem, kterým zabráníme nízkému zapadajícímu slunci.

RESOBOX

Velkoplošná kazetová markýza, jejíž maximální rozměry jsou: šířka 18 metrů a výsuv 4 metry. Tato markýza si najde uplatnění především při zastínění zahradních restaurací. Ovládání této markýzy je pouze elektromotorem. Tato markýza je opatřena více kotevními body k vhodnému rozložení sil.

Jak probíhá spolupráce s námi?

Nejkvalitnější řešení za přijatelnou cenu vám zdarma navrhneme, změříme a naceníme. Stačí vyplnit jednoduchý formulář nebo zavolat našemu technikovi. Odpovídáme do 24 hodina hotovo můžete mít už do týdne. Od návrhu po montáž se vám bude věnovat vždy jeden odborník. Vyřešte stínění bez zmatků a zdržování.

FILIP MÍREK

jednatel a garant společnosti Sunway


Jsme tu pro vás

Sháníte kvalitní stínění za přijatelnou cenu? Nechte nám na sebe kontakt a získejte řešení na míru. Ozveme se vám do 24 hodin.PROČ NAKOUPIT V SUNWAY?

Nabízíme super kvalitu za rozumnou cenu

Díky dlouholeté spolupráci s osvědčenými dodavateli vám můžeme nabídnout zajímavé maloobchodní i velkoobchodní ceny.

Navrhneme, změříme a naceníme zdarma

Náš proškolený personál vám zdarma pomůže s výběrem zboží, změří požadované rozměry přímo na místě a pošle cenovou nabídku.

Odpovídáme do 24 hodin

Na odpověď u nás nebudete čekat dlouho. Naši specialisté vám odepíší nebo zavolají do druhého dne od přijetí vašeho dotazu.

Máme přes 4 000 spokojených zákazníků

Každé zakázce věnujeme individuální péči od výběru až po montáž, a tak se k nám zákazníci rádi vrací. Přidejte se k nim i vy!

Zajišťujeme servis a opravy

Když něco nefunguje, opravíme to. Dejte nám vědět, co vaší stínicí nebo zabezpečovací technice chybí.

Ke každému zákazníkovi přistupujeme tak, jak bychom sami chtěli, aby se řemeslníci chovali k nám – férově, profesionálně a lidsky.


MÁTE DOTAZ? NAPIŠTE NÁM.


Odesíláním souhlasíte se zpracování osobních udajů

KONTAKTY

Vzorková prodejna Praha:
Horovo náměstí 1420/4, 180 00 Praha 8 - Libeň
602 170 792 | info@sun-way.cz

Otevírací doba:
Po, st: 9:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Pátek: 9:00 - 12:00, 13:00 - 15:00
Út, čt, so, ne: zavřeno

Vzorová prodejna Libiš u Neratovic:
Libušino náměstí 13/15, 277 11 Libiš
777 111 247 | info@sun-way.cz

Otevírací doba:
Út, čt: 9:00 – 13:00, 14:00 - 17:00
Po, st, pá, so, ne: zavřeno

Vzorková prodejna Říčany:
Na Hradě 75/4, 251 01 Říčany u Prahy
777 071 597 | netolicky@sun-way.cz

Otevírací doba:
Út a čt: 13:00 - 18:00
Po, st, pá, so, ne: zavřeno
Návštěvu této vzorkové prodejny si lze telefonicky domluvit i mimo tuto pracovní dobu.
Sun Way na sociálních sítích

Váš dotaz byl odeslán.