"SunWay

Menu
volejte 777 111 247

Ostatní služby, příslušenství

Mezi doplňky stínící techniky patří například sítě proti hmyzu, které díky své konstrukci zabrání vniknutí nepříjemného hmyzu do Vašeho interiéru. Barevné provedení konstrukce zajistí splynutí s okenním rámem. Ze široké nabídky sítí proti hmyzu dokážeme správně vybrat tu, která se hodí právě do Vašich oken.

Mezi stále oblíbenější patří v nových domech střešní okna. I my jdeme s dobou a tak v našem sortimentu najdete veškeré doplňky do střešních oken předních výrobců Velux a Roto.

Naše společnost dokáže svým zákazníkům nabídnout i zastínění oken formou závěsů a záclon. Po pečlivé úvaze, jsme tento sortiment zařadili do naší nabídky. Více informací o tomto typu zastínění se dozvíte na www.zavesy-zaclony.cz.

Naše společnost se montáží stínící techniky zabývá již řadu let a tak dokážeme zajistit i případný servis většiny stínících prvků. Věnujeme se výhradně této činnosti a tak můžeme opravdu říct, že stínící technice rozumíme. Obrazem naší dobré práce jsou vracející se zákazníci a jejich častá doporučení.