info@sun-way.cz

Chcete to mít černé na bílém?
Napište nám e-mail

+420 777 111 247

Potřebujete poradit?
Zavolejte nám. Po-Pá 8-17h

Pergoly

V naší nabídce najdete i mnoho dalších typů pergol a jejich zastínění. Pošlete nám Vaši představu a my Vám navrhneme řešení.


NABÍDKA PERGOL

VIOLA

Nejpoužívanější a mezi našimi zákazníky nejoblíbenější pergolou je pergola VIOLA. Hliníková pergola složená ze štíhlých profilů osazená stahovací střechou z třívrstvého PVC. Cenově nejpřijatelnější řešení z široké nabídky pergol. Pergola je určená pro montáž do zdi domu. Subtilní sloupky zajišťují velkou stabilitu celého výrobku (odolnost proti větru až do 117/km/hod.). Široká paleta barevného provedení konstrukce i samotného potahu střechy. Možnost doplnění o integrované osvětlení.

FLORA

Jediná pergola, která má rovnou střechu. Je tak vhodná především k instalaci na dům bez sedlové střechy. I tato pergola je vybavena stahovací střechou z PVC materiálu, který je odolný i proti dešti. Pergola Flora má zajištěn odtok vody boční částí, nikoliv sloupky, jak je tomu u ostatních pergol. Široká paleta barevného provedení konstrukce i samotného potahu střechy. Možnost doplnění o integrované osvětlení.

MARINA

Jedná se o zavěšenou pergolu bez nosných sloupků. Pergola Marina je takovou kombinací mezi klasickou markýzou a pergolou se sloupky. Možnosti umístění této pergoly jsou tak dost specifické a proto je tuto variantu třeba důkladně zvážit a řešit s odborníky. Stejně jako u předchozích typů je i u této pergoly široký výběr barevného provedení konstrukce a PVC potahu.

ROVENA

Velmi elegantní a nevšední pergola se střechou do oblouku. Odtok vody je vyřešen odtokovými kanálky ve sloupcích pergoly. Stejně jako všechny předchozí pergoly je i pergola Rovena vybavena zatahovací střechou z třívrstvého PVC potahu, který nám umožní využitelnost této pergoly i za deště. I zde je široký výběr barevného provedení konstrukce i PVC potahu.

Bioklimatická pergola ARTOSI

Hliníkové lamely lze orientovat od 0° do 130°, samozřejmostí je těsnění a sklon lamel pro řízený odtok vody stojkou. Nosnost lamel je min. 30 kg/m2, pro rozměr např. 4 × 4 m je to 60 kg/m2. Do pergoly je možné integrovat stínicí prvky – screenové rolety či venkovní žaluzie a LED osvětlení.

Předností pergoly ARTOSI je možnost rozdělení střechy na více nezávislých sekcí, které jsou ovládány individuálně dle pozice slunečních paprsků. Stojku pergoly lze umístit až o 1 m mimo roh pergoly (ve směru výsuvu pergoly). Jednotlivé pergoly bude možné spřažit, ve spoji pergol bude použita pouze jedna stojka.

Jak probíhá spolupráce s námi?

Nejkvalitnější řešení za přijatelnou cenu vám zdarma navrhneme, změříme a naceníme. Stačí vyplnit jednoduchý formulář nebo zavolat našemu technikovi. Odpovídáme do 24 hodina hotovo můžete mít už do týdne. Od návrhu po montáž se vám bude věnovat vždy jeden odborník. Vyřešte stínění bez zmatků a zdržování.

FILIP MÍREK

jednatel a garant společnosti Sunway


Jsme tu pro vás

Sháníte kvalitní stínění za přijatelnou cenu? Nechte nám na sebe kontakt a získejte řešení na míru. Ozveme se vám do 24 hodin.PROČ NAKOUPIT V SUNWAY?

Nabízíme super kvalitu za rozumnou cenu

Díky dlouholeté spolupráci s osvědčenými dodavateli vám můžeme nabídnout zajímavé maloobchodní i velkoobchodní ceny.

Navrhneme, změříme a naceníme zdarma

Náš proškolený personál vám zdarma pomůže s výběrem zboží, změří požadované rozměry přímo na místě a pošle cenovou nabídku.

Odpovídáme do 24 hodin

Na odpověď u nás nebudete čekat dlouho. Naši specialisté vám odepíší nebo zavolají do druhého dne od přijetí vašeho dotazu.

Máme přes 4 000 spokojených zákazníků

Každé zakázce věnujeme individuální péči od výběru až po montáž, a tak se k nám zákazníci rádi vrací. Přidejte se k nim i vy!

Zajišťujeme servis a opravy

Když něco nefunguje, opravíme to. Dejte nám vědět, co vaší stínicí nebo zabezpečovací technice chybí.

Ke každému zákazníkovi přistupujeme tak, jak bychom sami chtěli, aby se řemeslníci chovali k nám – férově, profesionálně a lidsky.


MÁTE DOTAZ? NAPIŠTE NÁM.


Odesíláním souhlasíte se zpracování osobních udajů

KONTAKTY

Vzorková prodejna Praha:
Horovo náměstí 1420/4, 180 00 Praha 8 - Libeň
602 170 792 | info@sun-way.cz

Otevírací doba:
Po, st: 9:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Pátek: 9:00 - 12:00, 13:00 - 15:00
Út, čt, so, ne: zavřeno

Vzorová prodejna Libiš u Neratovic:
Libušino náměstí 13/15, 277 11 Libiš
777 111 247 | info@sun-way.cz

Otevírací doba:
Út, čt: 9:00 – 13:00, 14:00 - 17:00
Po, st, pá, so, ne: zavřeno

Vzorková prodejna Říčany:
Na Hradě 75/4, 251 01 Říčany u Prahy
777 071 597 | netolicky@sun-way.cz

Otevírací doba:
Út a čt: 13:00 - 18:00
Po, st, pá, so, ne: zavřeno
Návštěvu této vzorkové prodejny si lze telefonicky domluvit i mimo tuto pracovní dobu.
Sun Way na sociálních sítích

Váš dotaz byl odeslán.

Tento web používá soubory cookie k analýze návštěvnosti a měření reklam. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace