"SunWay

Menu
volejte 777 111 247

Pergoly

Bioklimatická pergola ARTOSI

Bioklimatická pergola ARTOSI

Hliníkové lamely lze orientovat od 0° do 130°, samozřejmostí je těsnění a sklon lamel pro řízený odtok vody stojkou. Nosnost lamel je min. 30 kg/m2, pro rozměr např. 4 × 4 m je to 60 kg/m2. Do pergoly je možné integrovat stínicí prvky – screenové rolety či venkovní žaluzie a LED osvětlení.

Předností pergoly ARTOSI je možnost rozdělení střechy na více nezávislých sekcí, které jsou ovládány individuálně dle pozice slunečních paprsků. Stojku pergoly lze umístit až o 1 m mimo roh pergoly (ve směru výsuvu pergoly). Jednotlivé pergoly bude možné spřažit, ve spoji pergol bude použita pouze jedna stojka.


Přednosti a výhody:

 • Výroba pergoly na přesný́ rozměr v cm
 • Možnost umístit stojky až o 1 m mimo roh pergoly (ve směru výsuvu pergoly)
 • Nízká zástavní výška střešního profilu včetně otevření lamel – celkem 25 cm
 • Možnost rozdělení lamel střechy pergoly do více nezávislých sekcí, samostatně ovladatelných
 • Čistý a elegantní design
 • Jednoduchá montáž / demontáž lamel a variabilita sestavení pergoly
 • Úhel otevření lamel 130°
 • Nosnost lamel min. 30 kg/m2, v závislosti na ploše pergoly
 • Možnost LED pásku po stranách výsuvu pergoly
 • Možnost integrace stínicí techniky – screenové rolety, venkovní žaluzie
 • Možné spřažení pergol
 • Cena vzhledem k parametrům výrobku


Pergola se zatahovací střechou Viola

VIOLA

Nejpoužívanější a mezi našimi zákazníky nejoblíbenější pergolou je pergola VIOLA. Hliníková pergola složená ze štíhlých profilů osazená stahovací střechou z třívrstvého PVC. Cenově nejpřijatelnější řešení z široké nabídky pergol. Pergola je určená pro montáž do zdi domu. Subtilní sloupky zajišťují velkou stabilitu celého výrobku (odolnost proti větru až do 117/km/hod.). Široká paleta barevného provedení konstrukce i samotného potahu střechy. Možnost doplnění o integrované osvětlení.

Pergola se zatahovaci strechou - Flora

FLORA

Jediná pergola, která má rovnou střechu. Je tak vhodná především k instalaci na dům bez sedlové střechy. I tato pergola je vybavena stahovací střechou z PVC materiálu, který je odolný i proti dešti. Pergola Flora má zajištěn odtok vody boční částí, nikoliv sloupky, jak je tomu u ostatních pergol. Široká paleta barevného provedení konstrukce i samotného potahu střechy. Možnost doplnění o integrované osvětlení.

Zavěšená pergola MARINA

MARINA

Jedná se o zavěšenou pergolu bez nosných sloupků. Pergola Marina je takovou kombinací mezi klasickou markýzou a pergolou se sloupky. Možnosti umístění této pergoly jsou tak dost specifické a proto je tuto variantu třeba důkladně zvážit a řešit s odborníky. Stejně jako u předchozích typů je i u této pergoly široký výběr barevného provedení konstrukce a PVC potahu.

Pergola do oblouku - Rovena

ROVENA

Velmi elegantní a nevšední pergola se střechou do oblouku. Odtok vody je vyřešen odtokovými kanálky ve sloupcích pergoly. Stejně jako všechny předchozí pergoly je i pergola Rovena vybavena zatahovací střechou z třívrstvého PVC potahu, který nám umožní využitelnost této pergoly i za deště. I zde je široký výběr barevného provedení konstrukce i PVC potahu.V naší nabídce najdete i mnoho dalších typů pergol a jejich zastínění. Pošlete nám Vaši představu a my Vám navrhneme řešení.