"SunWay

Menu
volejte 777 111 247

Pergoly

Pergola se zatahovací střechou Viola

VIOLA

Nejpoužívanější a mezi našimi zákazníky nejoblíbenější pergolou je pergola VIOLA. Hliníková pergola složená ze štíhlých profilů osazená stahovací střechou z třívrstvého PVC. Cenově nejpřijatelnější řešení z široké nabídky pergol. Pergola je určená pro montáž do zdi domu. Subtilní sloupky zajišťují velkou stabilitu celého výrobku (odolnost proti větru až do 117/km/hod.). Široká paleta barevného provedení konstrukce i samotného potahu střechy. Možnost doplnění o integrované osvětlení.

Pergola se zatahovaci strechou - Flora

FLORA

Jediná pergola, která má rovnou střechu. Je tak vhodná především k instalaci na dům bez sedlové střechy. I tato pergola je vybavena stahovací střechou z PVC materiálu, který je odolný i proti dešti. Pergola Flora má zajištěn odtok vody boční částí, nikoliv sloupky, jak je tomu u ostatních pergol. Široká paleta barevného provedení konstrukce i samotného potahu střechy. Možnost doplnění o integrované osvětlení.

Zavěšená pergola MARINA

MARINA

Jedná se o zavěšenou pergolu bez nosných sloupků. Pergola Marina je takovou kombinací mezi klasickou markýzou a pergolou se sloupky. Možnosti umístění této pergoly jsou tak dost specifické a proto je tuto variantu třeba důkladně zvážit a řešit s odborníky. Stejně jako u předchozích typů je i u této pergoly široký výběr barevného provedení konstrukce a PVC potahu.

Pergola do oblouku - Rovena

ROVENA

Velmi elegantní a nevšední pergola se střechou do oblouku. Odtok vody je vyřešen odtokovými kanálky ve sloupcích pergoly. Stejně jako všechny předchozí pergoly je i pergola Rovena vybavena zatahovací střechou z třívrstvého PVC potahu, který nám umožní využitelnost této pergoly i za deště. I zde je široký výběr barevného provedení konstrukce i PVC potahu.V naší nabídce najdete i mnoho dalších typů pergol a jejich zastínění. Pošlete nám Vaši představu a my Vám navrhneme řešení.