"SunWay

Menu
volejte 777 111 247

Stínění zimních zahrad

Dnes patří již k téměř standardům každé zimní zahrady i její stínící prvek. Markýzy, které slouží k zastínění vodorovného či zkoseného okna, jsou konstruovány přesně pro tyto oblasti. Pomocí patentovaného mechanismu plynových vzpěr v bočním vedení mohou být tyto markýzy montovány prakticky ve všech polohách od svislé až po vodorovnou. Elektronicky řízený motor navíjí látku do malého hliníkového boxu. Elektronika zajišťuje optimální vypnutí látky, perfektní uzavření boxu a komunikaci s jinými senzorickými zařízeními jako automatiky slunce, vítr a teplota. Výběr akrylových látek je z velkého množství moderních vzorů rakouské firmy Sattler.Produkty značky CLIMAX

Gardena 200 - myrkýza na zimní zahradu podvěšená

GARDENA 200

Jedná se o speciální konstrukci markýzy, která se používá jako podvěšená pod zimní zahradu či jinou nosnou konstrukci. Vedení látky v lištách. Ovládání pouze za pomoci elektronického motoru, který umožňuje stálé vypnutí látky.

Gardena 300 - markýza na zimní zahradu s vedením na kraji

GARDENA 300

Klasická markýza určená k zastínění zimní zahrady. Moderní a konstrukčně dokonalé provedení markýz, které lze skládat, až do 4 modulů nám umožní zastínit zimní zahradu o šířce až 20 metrů. Ovládání pouze za pomoci elektronického motoru, který umožňuje stálé vypnutí látky.

Gardena 500 - markýza na zimní zahradu se zalomením

GARDENA 500

Markýza určená k zastínění zimních zahrad se zalomenou konstrukcí. Touto markýzou dokážeme zastínit jedním prvkem i štít zimní zahrady. Zalomení je vyřešeno vedením v lištách a přechodem látky přes příčnou vzpěru. I tento typ markýzy lze skládat až do 4 modulů. Maximální celková šířka zastínění je 24 metrů. Ovládání pouze za pomoci elektronického motoru.

WENGA - markyza na zimni zahradu

WENGA

Největší předností markýzy WENGA je flexibilita umístění vodících profilů a přesah potahu přes půdorysnou plochu zimní zahrady, a to až o 1,2 metru. Proto tak částečně chrání i svislé prosklené plochy. Umožňuje také větší variabilitu montáže na konstrukce zimních zahrad a pergol. Se dvěma stojnými nohami vytvoří velmi funkční a estetické terasové krytí, které se přizpůsobí prostorovým možnostem teras. Konstrukci markýzy tvoří hliníkové vodící profily, kazeta, válec s potahem, výpadový profil a montážní konzoly. Výpadový profil je veden v drážkách vodících profilů.
Produkty značky STOBAG

markýza určená pro montáž na střechu zimní zahrady

AIROMATIC

Tato markýza určená pro montáž na střechu zimní zahrady je velice oblíbená u našich zákazníků. Je vhodná pro vodorovné i šikmé zastřešení. Konstrukce se samonosným boxem působí velice lehkým dojmem. Vodící lišty s integrovaným plynovým mechanismem zajišťují dokonalé vypnutí látky. Od 3,5m výsuvu je k vyztužení konstrukce používají příčné vzpěry.

TARGA

TARGA

Stejně jako markýza Wenga od Climaxu, je i markýza Targa používána všude tam, kde je potřeba vyřešit zastínění za použití bočního přesahu stínícího prvku přes střechu zimní zahrady. Vodící lišty mohou být umístěny až ve vzdálenosti jednoho metru od kraje zimní zahrady. Touto markýzou dokážeme zastínit plochu o velikosti až 49m2.

TARGA PLUS

TARGA PLUS

Touto markýzou dokážeme vyřešit čelní přesah zimní zahrady až do vzdálenosti 1,4 metru, což nám umožňuje speciální patentovaná technologie vodících lišt. U této markýzy lze rovněž využít bočního přesahu a to až do vzdálenosti jednoho metru od kraje zimní zahrady. Konstrukci opět tvoří samonosný kastlík, který působí velmi lehkým dojmem.

Markýza Arcada je určená pro zastínění

ARCADA

Markýza Arcada je určená pro zastínění jak horní, tak čelní části zimní zahrady jedním prvkem. Pomocí důmyslné konstrukce zajišťuje dokonalejší ochranu před slunečními paprsky a větší ochranu soukromí. Ohyb střešní a čelní konstrukce je možný v rozsahu 0°-90°. V místě ohybu vodících lišt jsou upevněny přechodové trubky pro vynesení potahu.