"SunWay

Menu
volejte 777 111 247

Tahoma®

Automatizace domácnosti od společnosti Somfy

Ovládejte svou domácnost přes telefon, tablet, počítač. Společnost SunWay jde s dobou a tak do své nabídky zahrnula zcela nový systém ovládání stínící techniky (a nejen jí) - systém Tahoma® od společnosti Somfy. Pro produkty TaHoma® Somfy vybrala zabezpečený rádiový protokol “io-homecontrol”.

Žaluzie, rolety, markýzy, světla, vrata od garáže, brány, zásuvky, topení, kamery a nejen tyto prvky lze nyní ovládat jedinečným systémem Tahoma® od společnosti Somfy. V současné době nabízíme přes 100 položek, které lze zařadit do systému Tahoma®. Propojte a ovládejte vybavení svého domova kdykoli si budete přát, ať už přímo z pohodlí domova či na cestách.

Propojený domov byl navržen, aby učinil váš život jednodušším. Díky tomuto jednoduchému a snadno ovladatelnému zařízení, uzpůsobenému na míru vašemu stylu života, jste osvobozeni od každodenních omezení.

Tahoma®

Systém Tahoma® Vám umožní nastavení scénářů ovládání jednotlivých prvků, naprogramování dle kalendáře, či propojení obou těchto variant tzv. Smart scénáře. Velice příjemné uživatelské rozhraní umožní s tímto systémem pracovat opravdu každému.

Přijďte se k nám informovat o systému Tahoma®. Tento systém lze u nás fyzicky vyzkoušet.

CONNEXOON

Tato aplikace od Somfy je zjednodušenou verzí Tahoma®. Nabízí uživatelský komfort ovládání přes telefon či tablet pouze jednoho typu prvku stínící techniky. Pro lepší představu uvádíme 3 možnosti výběru aplikace:

Connexoon Window:

Ovládejte rolety a žaluzie odkudkoli, stačí vzít do ruky svůj chytrý telefon. Jdeme ještě dál - nastavte si scénáře a nechte Connexoon, ať stínění ovládá sám. Systém Connexoon Window je kompatibilní s: venkovními roletami, vnitřními roletami, okny Velux, alarmy, žárovkami Philips HUE, rolling shutters, vertical screens, external venitian blinds, Velux windows, alarms, Philips HUE lights, weather sensors (Sunis Wirefree + Thermis Wirefree).

Connexoon Terrace

Vytvořte si na terase atmosféru, která dotvoří příjemné setkání s rodinou nebo přáteli. Pak si ji uložte a příště vyvolejte znovu jedním jediným kliknutím. Systém Connexoon Terrace je kompatibilní s: markýzami, pergolami, žárovkami Philips HUE, BT reproduktory, slunečním a teplotním čidlem (Sunis Wirefree a Thermis Wirefree).

Connexoon Acces

Pohodlí? Bezpečí? A co takhle obojí naráz? Connexoon se postará o to, aby vás vaše bydlení vždy přivítalo s otevřenou náručí. A nezvané hosty nepustí dál. Systém Connexoon Window je kompatibilní s: branami, garážovými vraty, vstupními dveřmi, vybranými alarmy značky Somfy, žárovkami Philips HUE, zámky.

Conexoon