"SunWay

Menu
volejte 777 111 247

Tahoma

Automatizace domácnosti od společnosti Somfy

Ovládejte svou domácnost přes telefon, tablet, počítač. Společnost SunWay jde s dobou a tak do své nabídky zahrnula zcela nový systém ovládání stínící techniky (a nejen jí) - systém Tahoma od společnosti Somfy. Pro produkty TaHoma® Somfy vybrala zabezpečený rádiový protokol “io-homecontrol”.

Žaluzie, rolety, markýzy, světla, vrata od garáže, brány, zásuvky, topení, kamery a nejen tyto prvky lze nyní ovládat jedinečným systémem Tahoma od společnosti Somfy. V současné době nabízíme přes 100 položek, které lze zařadit do systému Tahoma. Propojte a ovládejte vybavení svého domova kdykoli si budete přát, ať už přímo z pohodlí domova či na cestách.

Propojený domov byl navržen, aby učinil váš život jednodušším. Díky tomuto jednoduchému a snadno ovladatelnému zařízení, uzpůsobenému na míru vašemu stylu života, jste osvobozeni od každodenních omezení.

Tahoma

Systém Tahoma Vám umožní nastavení scénářů ovládání jednotlivých prvků, naprogramování dle kalendáře, či propojení obou těchto variant tzv. Smart scénáře. Velice příjemné uživatelské rozhraní umožní s tímto systémem pracovat opravdu každému.

Přijďte se k nám informovat o systému Tahoma. Tento systém lze u nás fyzicky vyzkoušet.

CONNEXOON

Tato aplikace od Somfy je zjednodušenou verzí Tahoma. Nabízí uživatelský komfort ovládání přes telefon či tablet pouze jednoho typu prvku stínící techniky. Pro lepší představu uvádíme 3 možnosti výběru aplikace:

Connexoon Window:

Ovládejte rolety a žaluzie odkudkoli, stačí vzít do ruky svůj chytrý telefon. Jdeme ještě dál - nastavte si scénáře a nechte Connexoon, ať stínění ovládá sám. Systém Connexoon Window je kompatibilní s: venkovními roletami, vnitřními roletami, okny Velux, alarmy, žárovkami Philips HUE, rolling shutters, vertical screens, external venitian blinds, Velux windows, alarms, Philips HUE lights, weather sensors (Sunis Wirefree + Thermis Wirefree).

Connexoon Terrace

Vytvořte si na terase atmosféru, která dotvoří příjemné setkání s rodinou nebo přáteli. Pak si ji uložte a příště vyvolejte znovu jedním jediným kliknutím. Systém Connexoon Terrace je kompatibilní s: markýzami, pergolami, žárovkami Philips HUE, BT reproduktory, slunečním a teplotním čidlem (Sunis Wirefree a Thermis Wirefree).

Connexoon Acces

Pohodlí? Bezpečí? A co takhle obojí naráz? Connexoon se postará o to, aby vás vaše bydlení vždy přivítalo s otevřenou náručí. A nezvané hosty nepustí dál. Systém Connexoon Window je kompatibilní s: branami, garážovými vraty, vstupními dveřmi, vybranými alarmy značky Somfy, žárovkami Philips HUE, zámky.

Conexoon