"SunWay

Menu
volejte 777 111 247

Vertikální žaluzie

Vertikální žaluzie dotváří elegantní vzhled interiéru bytových, kancelářských, společenských a jiných reprezentačních prostor. Vertikální žaluzie nahrazují tradiční prvky jako závěsy a záclony. Široká paleta vzorů a barevného provedení dává tomuto typu stínící techniky velkou přednost. U nás si můžete dokonce sestavit vertikální žaluzii s motivem zcela dle Vašich představ.

Systém Blue Line

Nosič žaluzie je vždy v bílém provedení a to o rozměru 46 x 25 mm. Nosič vertikální žaluzie je vyroben z oboustranně lakovaného hliníku. Široký výběr látek dává téměř jistotu, že tento typ žaluzie bude ladit s každým interiérem. V nabídce máme přibližně 80 barev a vzorů látek. Nabídka látek se každoročně trošku liší a to v závislosti na oblíbenosti materiálů u našich zákazníků. Snažíme se vyjít zákazníkům vstříc a přizpůsobovat se novým trendům. Materiál látek se liší, v naší nabídce najdete zhruba 12 typů materiálů. Látky tak mohou být ze 100% polyesteru, směsi polyesteru a bavlny, 100% skleněného vlákna, případně pak z PVC nebo speciální reflexní látky určené především do počítačových místností. U vertikálních žaluzií můžeme volit z 5 způsobů ovládání. Toto ovládání je zajištěno řetízkem a provázkem.

Systém Harmony

Jedná se o systém vertikální žaluzie s plastovou lamelou o šířce 89mm, která je doplněna záclonou. Pravidelný tvar lomení záclony, dodává interiéru opravdu elegantní vzhled. Na výběr je z několika typů záclonoviny. Jednoduché uchycení pomocí klipů na lamele je uživatelsky velmi pohodlné. Při praní záclon, tak jednoduše vyzvaknete a sundáte. Plastové lamely lze případně jednoduše otřít vlhkým hadrem.

Ovládání:

Provedení:

Vertikální žaluzie Praha - prodej a montáž nejen v Praze a Středočeském kraji.