"SunWay

Menu
volejte 777 111 247

Výsuvné markýzy

Výsuvných markýz je řada typů. Na našem webu najdete pouze ty nejpoužívanější. Nechceme Vás zasytit velkým množstvím informací o markýzách, které mají využití pouze ve specifických případech. Liší se designem, maximálními vyrobitelnými rozměry, nastavitelným sklonem, ale i způsobem kotvení. Všichni naši zaměstnanci Vám rádi poradí s výběrem správného typu markýzy tak, aby v prvé řadě markýza splňovala požadavky zákazníka a byla tak ideálním řešením pro konkrétní prostor určený k zastínění.Produkty značky CLIMAX

DIMA markýza

DIMA

Tato výsuvná markýza patří mezi nejoblíbenější markýzy z naší široké nabídky. Vzhledem k příznivé ceně se tato markýza stala nejprodávanějším typem markýzy u nás. Markýza Dima je opatřena po celé délce nosnou tyčí, čímž je zajištěna vysoká stabilita celé konstrukce. Její instalace je vhodná především na balkony a všude tam, kde je již zajištěno krytí markýzy. Markýzu lze dodatečně opatřit krycí stříškou. Snadné ovládání a velmi pěkný design.

KLASIK

KLASIK

Markýza Klasik je variabilním typem markýzy co se rozměrů a provedení týká. U této markýzy dokážeme zajistit výsuv až do délky 4 metrů. Tato markýza může být rovněž vybavena systémem „Ombramatik“, který umožňuje pomocí nasazovací kliky plynulou regulaci sklonu markýzy. Rovněž můžeme tuto markýzu opatřit výsuvným volánem v předním profilu, který lze vysunout až do délky 150cm.

Produkty značky STOBAG

AZUR

AZUR

Velmi oblíbená mezi zákazníky je markýza Azur. Využívá se především v privátním sektoru k zastínění balkonů. Lze ji opatřit krycí stříškou, tak aby bylo zajištěno její horní krytí. Stabilitu markýzy zajišťuje nosný profil konstrukce po celé její délce.

SELEKT

SELEKT

Markýza s trojhranným nosným profilem, která vyniká vysokou stabilitou. Její využití se nachází především tam, kde je třeba zastínit velký prostor. Maximální rozměry této markýzy jsou 12 metrů délky a 4 metry výsuvu. Markýzu Selekt lze osadit systémem „Ombramatik“ pro plynulé nastavení sklonu markýzy.

JUMBO

JUMBO

Velkoplošná markýza s patentovanými teleskopickými rameny umožňuje výsuv až 5 metrů. Tímto typem markýzy dokážeme zastínit až 90m2 plochy. Kyvné uložení trubky s látkou garantuje optimální odvíjení látky. Díky minimálním rozměrům složených teleskopických ramen není požadovaný výsuv markýzy limitován její šířkou.