info@sun-way.cz

Chcete to mít černé na bílém?
Napište nám e-mail

+420 777 111 247

Potřebujete poradit?
Zavolejte nám. Po-Pá 8-17h

Zabezpečení domácnosti od společnosti Somfy

Již řadu let jsme partnerem společnosti Somfy. Do naší nabídky tak nyní patří i rozšířený sortiment z řady „Zabezpečení domácnosti“. Na těchto stránkách Vám jej ve stručnosti představíme. Většinu těchto výrobků je možné si vyzkoušet na našich vzorkových prodejnách.

Výrobky z řady Somfy Protect zajistí zabezpečení domu i bytu a lze je velmi jednoduše propojit se sytémem Somfy TaHoma®.

KAMERY

Kamery Somfy řídíte a nastavujete prostřednictvím aplikace Somfy Protect, která je dostupná v českém jazyce pro Android a IOS. Kameru Somfy One i venkovní kameru lze napojit na systém automatizace domácnosti Somfy TaHoma® a spárovat tato zařízení například s garážovými vraty, alarmem, stíněním nebo osvětlením. Takto propojené prvky domácnosti dokáží simulovat vaši přítomnost a zvýšit šanci, že se zloděj vzdá dřív, než se vůbec pustí do díla.

Interiérová kamera SomfyInteriérová kamera Somfy

Interiérová kamera Somfy je první kamera vybavená motorizovanou záklopkou. Kamera Vám umožní ochránit Vaše soukromí. Monitoruje podezřelý pohyb v domě či v kanceláři, když jste pryč. Budete-li v domě, není možné Vás sledovat, jelikož se záklopka uzavře. Chytrý detektor pohybu okamžitě upozorní, že do domu někdo vnikl. Vše probíhá v podobě notifikace na Váš mobilní telefon. Technologie SomfyVision™ jako jediná používá k detekci pohybu infračervené světlo v kombinaci s analýzou daného záběru.Somfy One

První kamera s pohybovým senzorem a integrovanou sirénou. Velmi snadná aktivace a instalace systému. Ovládání přes mobilní telefon. Velmi elegantní design s motorizovanou klapkou kamery.

Systém lze doplnit o systém Somfy Protect (venkovní siréna, bezpečnostní čidla, detektory proti vniknutí.

Vyberte si verzi Premium: balíček Somfy One+ s nouzovou baterií a radiokomunikací, ukládáním videozáznamu a dvěma doplňky: detektorem otevření IntelliTAG™ a čipem pro handsfree vypínání.

Venkovní kamera

Nová řada venkovních kamer je již vybavena vestavěnou sirénou. Somfy venkovní kamery využívají pokročilou technologii detekce pohybu. Jakmile kamera zaznamená pohyb, upozorní vás a automaticky začne nahrávat záznam. To vše se děje ve dne i v noci. Efektivitu kamery zvýrazníte připojením na venkovní osvětlení. Zaznamená-li kamera pohyb, světlo se rozsvítí. Kdykoliv je možné se vzdáleně (přes mobilní telefon) podívat co se u Vás před domem děje.

Venkovní kamera Somfy

Zabezpečení domácnosti od společnosti Somfy

Somfy Door Keeper je chytrý zámek vchodových dveří, který umí neuvěřitelné věci. Hlavní důraz je kladen na důležitost zabezpečení protokolu, který je shodný z protokoly bezpečnosti šifrování u bank. Instalace zámků bez jakéhokoliv vrtání. Možnost napojení na systém TaHoma® a zapojení zámku do našich scénářů. Se zámkem Somfy Door Keeper budete mít přehled o tom, kdo kdy domů přišel a kdy odešel. Čipy a klíčenky lze naprogramovat tak, aby byl umožněn přístup v určených dnech a hodinách.

Somfy Door Keeper

VIDEOTELEFONY

Videotelefony Somfy se skládají ze dvou prvků: venkovní panel se zvonkem a kamerou a interiérový ovládací panel.

Díky venkovnímu panelu s kamerou uvidíte do tváře každému, kdo stojí venku. Panel je odolný proti dešti. Funkcí nočního vidění snadno poznáte, kdo venku stojí i v noci. Panel má rovněž podsvícená tlačítka, tak aby příchozí i večer snadno poznal, kde se zvonek nachází.

Vnitřní monitor s ovládacím panelem je osazen barevným displejem, kdy velmi pěkně vidíte, kdo zvoní na venkovní panel. Lze snadno příchozího oslovit a mluvit s ním, po té mu volbou na panelu otevřete například bránu či vchodové dveře. Díky panelu vnitřního monitoru můžete kromě běžných funkcí ovládat až 5 dalších RTS zařízení, například bránu, garážová vrata, světla, nebo stínicí techniku.

Videotelefony Somfy


Přijďte si na naši vzorkovou prodejnu vyzkoušet prvky zabezpečení domácnosti Somfy.

V100

Nejzákladnější model videotelefonu Somfy je řada V100. Dvoudrátové připojení vnitřní a vnější jednotky.

V500

Nejmodernější videotelefon V500 s větším ovládacím panelem. Možnost identifikace návštěvníků pomocí snímků z kamery i v době Vaší nepřítomnosti. Možnost propojení druhého monitoru. Dvoudrátové připojení vnitřní a vnější jednotky.

V500 PRO io

Designový videotelefon s mnoha funkcemi. Díky 5 kanálovému io vysílači můžete ovládat až 5 výrobků nebo skupin výrobků. Funkce nočního vidění i uchování fotografie návštěvníka v případě vaší nepřítomnosti a další.

MÁTE DOTAZ? NAPIŠTE NÁM.


Odesíláním souhlasíte se zpracování osobních udajů

KONTAKTY

Vzorková prodejna Praha:
Horovo náměstí 1420/4, 180 00 Praha 8 - Libeň
602 170 792 | info@sun-way.cz

Otevírací doba:
Po, st: 9:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Pátek: 9:00 - 12:00, 13:00 - 15:00
Út, čt, so, ne: zavřeno

Vzorová prodejna Libiš u Neratovic:
Libušino náměstí 13/15, 277 11 Libiš
777 111 247 | info@sun-way.cz

Otevírací doba:
Út, čt: 9:00 – 13:00, 14:00 - 17:00
Po, st, pá, so, ne: zavřeno

Vzorková prodejna Říčany:
Na Hradě 75/4, 251 01 Říčany u Prahy
777 071 597 | netolicky@sun-way.cz

Otevírací doba:
Út a čt: 13:00 - 18:00
Po, st, pá, so, ne: zavřeno
Návštěvu této vzorkové prodejny si lze telefonicky domluvit i mimo tuto pracovní dobu.
Sun Way na sociálních sítích

Váš dotaz byl odeslán.